Goji jako adaptogen - (Kustovnice čínská)

goji Plody kustovnice čínské patří mezi nejoblíbenější doplňky stravy. Tyto zázračné bobule, původem z Asie, se velmi rychle rozšířily do celého světa. Lidé, kteří si uvědomují křehkost zdraví začali užívat plody Goji Berry jako všelék, který je tělu prospěšný v mnoha ohledech. Kustovnice čínská je také nazývána superovocem, protože obsahuje mnohem více vitaminů a potřebných látek, než ostatní ovoce. Mimo jiné se řadí mezi adaptogeny. Adaptogeny jsou přírodní látky, které je vhodné konzumovat při zvýšené tělesné zátěži a psychickému vypětí. Plody kustovnice čínské mimo jiné zvyšují obranyschopnost organismu a zvyšují odolnost vůči rakovině.

Adaptogeny jsou přírodní látky, které tělu pomáhají v mnoha směrech. Plody kustovnice čínské vám pomohou vždy, když se budete cítit unaveni či ve stresu. Pokud máte náročné zaměstnání, ve kterém čelíte fyzickému či psychickému vypětí, užívejte plody Goji Berry pravidelně a již za krátký čas pocítíte její blahodárné účinky.

Plody Goji Berry jsou vhodné pro starší osoby, které trpí ztrátou paměti či špatným zrakem. Kustovnice čínská do jisté míry zlepšuje paměť, ale také zrak. Její příznivé účinky můžeme pozorovat na zlepšení imunity a urychlení regenerace. Lidé, kteří celý život užívají Goji Berry se dožívají mnohem vyššího průměrného věku. Plody kustovnice čínské pochází z Číny a obyvatelé regionu, ve kterém se rostlina pěstuje, patří k nejdéle žijícím lidem na světě.

Plody kustovnice obsahují obrovské množství zdraví prospěšných látek. Obsažené antioxidanty zpomalují stárnutí, vitamin A prospívá zraku a vitamin C, kterého je v plodech Goji asi 500 krát více, než v pomerančích, zlepšuje imunitu. Plody kustovnice obsahují celou řadu dalších látek, které příznivě působí proti nespavosti či bolesti hlavy.

TIP:

Zde můžete koupit Goji - Kustovnice čínská
za nejvýhodnější cenu v BIO kvalitě!