Goji jako lék - (Kustovnice čínská)

goji Účinky kustovnice čínské jsou v Číně známe mnoho staletí. Místní obyvatelé využívají jejich blahodárných účinků v mnoha směrech. Kustovnice neboli Goji Berry se stala nepostradatelným doplňkem stravy a je receptem na mnoho chorob. V oblasti, kde se kustovnice čínská pěstuje již několik staletí zaznamenali vědci nejvyšší průměrný věk.

Kustovnice velmi pozitivně působí na činnost ledvin a jater. Tím, že uvolňuje energetické blokády přispívá k jejich lepší funkci. Kustovnice je velmi často využívána v rámci vysokého krevního tlaku. Goji pomáhá tlak snižovat a zlepšuje tvorbu krve. Bobule Goji Berry jsou významným pomocníkem při boji s celou řadou kožních nemocí. Jsou užívány v souvislosti s lupenkou a podobně. Její pozitivní vliv pozorujeme i u osob s problémy se zrakem. Pokud trpíte alergiemi či astmatem, i v tomto ohledu je kustovnice nenahraditelná a dokáže projevy těchto onemocnění do značné míry zmírnit.

Díky obrovskému množství stopových prvků, mastných kyselin a dalších potřebných látek je kustovnice jako lék velmi žádaná. Můžete ji volně koupit v obchodech se zdravou výživou či na internetu. Účinky kustovnice čínské jsou opravdu pestré a celá řada ji využívá jako přírodní afrodisiakum.

Máte-li problémy s potencí a sexuálním libidem, Goji Vám pomůže. Plody kustovnice čínské obsahují látky, které vyvolávají neutuchající chuť na sex. Díky vysokému obsahu látek, které zlepšují fyzickou vitalitu, si sexuální radovánky užijete o to více. Goji můžete konzumovat ve větším množství, protože se jedná o stoprocentně přírodní látku.

Bobule Goji Berry jsou velmi chutné a často se konzumují jen tak, bez jakékoliv další přípravy. Nasypte si bobule kustovnice čínské do misky a pojídejte je během sledování televize. Uvidíte, že vám zachutná natolik, že ji vyměníte za chipsy či slané krekry.

TIP:

Zde můžete koupit Goji - Kustovnice čínská
za nejvýhodnější cenu v BIO kvalitě!