Goji šťáva a mražené - (Kustovnice čínská)

goji Plody kustovnice čínské jsou od nepaměti nepostradatelnou součástí jídelníčku obyvatel některých regionů Číny a podhůří Himalájí. Lidé v těchto oblastech jsou známí svou nadprůměrnou délkou života. Ta je přikládána právě účinkům plodů Goji Berry. Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, můžete začít konzumovat plody kustovnice i vy. V našich končinách jsou k mání sušené či jako šťáva. Goji šťáva je dostupná na internetu či si ji můžete připravit svépomoci.

Goji šťáva obsahuje vysoký podíl důležitých látek, které jsou prospěšné našemu organismu. Pravidelným pitím šťávy z kustovnice čínské přispíváte k očištění a správnému fungování vašeho organismu. Bobule Goji Berry, ze kterých se šťáva vyrábí, obsahují až 21 stopových minerálů, karotenoidy a velké množství vitaminů. Plody Goji Berry jsou mnohem zdravější než jakékoliv ovoce a jsou proto nazývány superovocem. Pití Goji šťávy je velmi žádoucí zejména tehdy, když potřebujete svému tělu zajistit zdroj energie a vitality. Šťáva z kustovnice čínské se vyznačuje velmi příjemnou chutí a nezanechává v ústech žádnou pachuť.

Na jeden litr oblíbené Goji šťávy je třeba zpracovat asi 6 kilogramů zralých plodů kustovnice. Lisovány jsou pouze vybrané čerstvé plody, aby byla zaručena nejvyšší kvalita nápoje. Při zpracování je kladen důraz na zachování všech důležitých látek, které plody Goji Berry obsahují. 100% ovocné šťávy jsou bez cukru a tedy vhodné i pro diabetiky. Energetická hodnota šťávy z kustovnice čínské je 102kJ ba 100 ml.100 ml Goji šťávy průměrně obsahuje 1,44g bílkovin, 4,18g sacharidů a 0,17g tuků.

Plody kustovnice čínské jsou na trhu dostupné také jako mražené. Po rozmražení si můžete vychutnat plody Goji Berry tak, jako byste jej konzumovali čerstvé. Mražené Goji berry jsou velmi oblíbeným způsobem konzumace kustovnice čínské.

TIP:

Zde můžete koupit Goji - Kustovnice čínská
za nejvýhodnější cenu v BIO kvalitě!